O nás

Láska k hokeji, krasobruslení a ke svým dětem spojila dva „blázny mezi nebem a zemí“, kteří se rozhodli přinést nejen jim, ale i ostatním dětem z Roztok a okolí, zimní radovánky.

Slovo dalo slovo a dva nadšenci ledových ploch se rozhodli své plány uskutečnit. Do realizace vložili nejen vlastní zdroje, ale i obrovské úsilí.

V krásné lokalitě, před základní školou Cihelna, proběhli v posledních dnech úpravy pozemku „téměř“ rychlostí světla. Ledová plocha o rozloze 14 x 28 m, která zde vznikla, poskytne vyžití nejen dětem, ale všem, kteří s námi tyto hodnoty a sportovní nadšení sdílí. Každý den bude plocha k dispozici jak k bruslení pro veřejnost, tak i k soukromým pronájmům.

Kdo nemá brusle nevadí, může si je u nás vypůjčit. Jak malí, tak i velcí. Osvěžení zajišťuje přítomné občerstvení. Děti a případně i dospělí můžou využít naši školu bruslení. Profesionální údržbu ledu je prováděna rolbou Zamboni 555.  

Aktuální dění můžete sledovat jak na tomto webu, tak na Facebooku Kluziště Roztoky.

Děkujeme vedení města za podporu při uskutečnění tohoto projektu a fotografovi Janu Žirovnickému za dokumentaci během výstavby projektu.

Za Kluziště Roztoky s.r.o.
Jednatelé společnosti
Jaromír Jungwirth ml.
Viktor Krejča ml.

Stavební práce

Otevření